מוקד טלמרקטינג להצלחה

WeCall – המוקד שלך להצלחה

כדי לנצח את התחרותיות בקטגוריה שלך, אתה זקוק לכלי מנצח שיעניק לך יתרון על המתחרים. כדי ליצור יתרון אתה צריך להגדיל משמעותית את מאגר הלקוחות הקיימים שלך, אך זה לא מספיק – לקוח שלא יקבל מענה שירותי הולם יעזוב. אחת הדרכים המצוינות ביותר שיש כיום לנתינת שירות איכותי לכל הלקוחות ולהגדלת מעגל המכירות של עסק, היא ערוץ טלמרקטינג.

מוקד טלמרקטינג הוא ערוץ שיווק ששימוש נכון בו יכול להיות משמעותי לעסק עד כדי משנה חיים. זהו שירות המנהל את התקשורת והליכי המכירה מול לקוחות העסק במוקד אחד המרכז אליו את כל הפניות, או בשמן המקצועי – 'לידים'. ה'לידים' מגיעים ממוקדי החשיפה של העסק כמו הרשתות החברתיות, האינטרנט ושטחי פרסום נוספים. חברת WeCall מציעה שירותי טלמרקטינג מקצועיים על בסיס צוות מנוסה של אנשי מכירות שייצרו עבורך יותר פניות, לקוחות ומכירות. נשמע כמו רעיון טוב? נשמע שאתה צריך אותנו!

איך אנחנו עובדים?

אנחנו ב- WeCall מקפידים על איכות שירותי טלמרקטינג גבוהה, וכדי לבנות עבורך מוקד שיתאים בדיוק למידות ולצרכי העסק שלך, אנחנו קודם כל צריכים להכיר אותו ולכן נסקור ונאפיין אותו כצעד ראשון. לאחר מכן נלמד את המוצרים שלך, נרכיב קהלי מטרה מתאימים וניצור תסריט שיחה מעניין וממיר.
נכשיר את אנשי הצוות שלנו להיות אנשי מכירות לעסק שלך תוך שמירה על מקצועיות ויכולת התמודדות עם התנגדויות ונתחיל את העבודה – נוכיח לך שעשית את הבחירה הנכונה כשהצטרפת ל- WeCallונשלח לך דוגמאות לשיחות מכירה שביצענו עבורך.

מה אנחנו נותנים ללקוחות שלך?

החברה שלנו מספקת ללקוחות שלך מידע על המוצרים והשירותים שאתה נותן בעסק, אפשרות לבצע הזמנה טלפונית ותשלום, ואת היכולת להביע את דעתם על המוצר שקיבלו.

מה יוצא לך מזה?

שירותי הטלמרקטינג שלנו מסוגלים להביא את העסק שלך להשגת יעדים גדולים משתכננת לו:

  • הגדלת המכירות על ידי שיחות ממירות – הגדלת הרווחים
  • יצירת תדמית מקצועית וגדולה – גם לעסקים קטנים
  • חיסכון בזמן התעסקות בתקשורת טלפונית וניצולו לעבודה השוטפת
  • סדר וארגון בניהול המכירות של העסק – תנאי בסיסי להצלחה

מה מייחד אותנו מחברות טלמרקטינג אחרות?

WeCall היא חברה שנציגיה הם לא מוקדנים צעירים ולא מנוסים אלא אנשי מכירות מוכשרים וותיקים שיודעים להפוך כל מטלפן או מתעניין ללקוח משלם.

WeCall מספקת שירותי טלמרקטינג שמחזירים במהירות את ההשקעה הכספית עליהם בצורת כמות גדולה יותר של לקוחות ומכירות.

WeCall מאפשרת ללקוחותיה לקבל דיווחים על שלבי הפעילות וגישה להקלטות שיחה של העסק. אין תחושה טובה יותר מבוקר של יום עבודה חדש בו מגלים שנוספו עוד ועוד הזמנות, פניות וביקורות לעסק, ואין דרך טובה יותר להגיע לתחושה הזו מאשר לפנות אלינו וליצור מוקד לשירותי טלמרקטינג של חברת WeCall, המובילה בתחומה מעל לעשור ומספקת שירותים לחברות המובילות במשק.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp