top-view-cloud-with-word-seo (1)

חברת קידום אתרים: חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית והצוות השיווקי

כשלאתר אינטרנט אין שפע כניסות, יתכן שהגיע הזמן להגביר את משחק אופטימיזציית מנועי החיפוש (SEO). לא בטוחים איך משחקים? אין בעיה. חברת קידום אתרים תלווה אתכם בתהליך.

קידום אתרים מסייע לאנשים למצוא מוצרים ומידע בגוגל ומומחי קידום אתרים חוקרים ומנתחים את המגמות והשיטות המומלצות באינטרנט על מנת לפתח וליישם אסטרטגיות שמשפרות את תוצאות החיפוש. המטרה הכוללת היא להגדיל את רמת התנועה לאתר באמצעות מילות מפתח ונושאי מילות מפתח כדי לשפר את חוויית המשתמש ולעמוד בהנחיות מנועי החיפוש.

מהם תחומי המומחיות של חברת קידום אתרים?

צוות חברת קידום אתרים משכלל את השימוש במילות מפתח לרמת אמנות, עם בקיאות מוחלטת בצעדים הדרושים ליצירת תנועה מוגברת באתרי אינטרנט. הגוגל משתנה באופן קבוע, ומומחי קידום מעודכנים בהנחיות המשתנות. אז בואו נבין קצת יותר לעומק מה זה אומר.

נציגי חברת קידום אתרים משפרים את דירוגי אתרים בגוגל. הם מתמחים בתהליכים הדרושים להשגת מטרות אלו באמצעות:

 • יצירת אופטימיזציה בדפי האתר.
 • השגת תוצאות חיפוש רלוונטיות.
 • חווית משתמש חיובית.
 • הגדלת תעבורת אתרים.
 • נפח לידים.
 • הטמעה ותחזוקת תגי כותרות ומטא.
 • הפניית כתובות אתרים ושגיאות 404.
 • ניתוח הנוכחות המקוונת של המתחרים.
 • שימוש בכלי ניהול אתרים.
 • זיהוי הזדמנויות לבניית קישורים.
 • ומודעות למותג.

שיפור הנראות של האתר בגוגל

הצרכנים מניחים כי המיקום העליון בדירוג החיפוש מהווה "חותמת אישור" עבור המותג. נכון שזה לא תמיד המקרה, אבל גולשים רבים מפרשים דרגה גבוהה כתמיכה במותג.

לכן המטרה העיקרית של חברת קידום אתרים זהה למטרה העיקרית של כל מומחה שיווק: ליצור יותר מכירות עבור החברה, ויועצי קידום אתרים חותרים להשגת מטרת נראות מוגברת של המותג המקוון בנישה ממוקדת. 

נציגי חברת קידום אתרים עובדים ביחד עם מחלקת השיווק בארגון

באמצעות שימוש בטקטיקות חכמות בדפי האתר, כמו למשל תגי מילות מפתח, קישורים פנימיים, כתובות נקיות של העמודים, וכן הלאה, מומחי קידום אתרים מסוגלים להגביר את החשיפה של האתר בגוגל, מה שבסופו של דבר גורם לתנועה מוגברת שנכנסת לאתר ולהגברת המכירות.

בחלק מהמקרים, צוותים של חברת קידום אתרים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם חברי צוותי שיווק ליצירה ופיתוח יוזמות חדשות, ועדכון או ניהול חשבונות רשתות חברתיות על מנת להגביר את מעורבות המשתמשים.

הגברת התעבורה באתר

מומחי קידום אתרים בקיאים בשיטות שמובילות תנועה ממוקדת ורלוונטית לאתרים, וזו המטרה של אסטרטגיית SEO: להביא לקוחות פוטנציאליים חדשים לאתר, כלומר, אנשים שאחרת לעולם לא יידעו שאתם בכלל קיימים. 

צוות חברת קידום אתרים משקיע את הזמן בהבנת המוצרים, השירותים והיעדים העסקיים שלכם, והנגשתם לקהל שצריך את מה שאתם מספקים.

בעלי אתרים רבים זקוקים לתזכורת לעוצמת התנועה, וצוות קידום אתרי ם מעדכן את המנהלים על התעבורה באתר ומסייע להם להבין את תפקידם בהצלחה הכוללת של מכירות ושיווק. זוהי משימה משותפת שיכולה להיות מורכבת, אך בהחלט אינה בלתי אפשרית.

אילו כישורים נדרשים מצוות חברת קידום אתרים?

כישורי תקשורת מעולים בין נציגי חברת קידום אתרים לבין מנהלי הארגון והעובדים הם המפתח להצלחה בהשגת היעדים. לקוחות ששוכרים שירותי קידום אתרים על מנת להגדיל את האתרים שלהם, רוצים להתקשר עם חברה שנציגיה מסוגלים לבטא את שיטות הפעולה הטובות ביותר ולהבין למה שיטות אלו הכי מתאימות להם.

הלקוחות צריכים להבין מה עושים מומחי קידום אתרים כדי שיוכלו להיות בטוחים שהם מתקשרים עם חברה שנציגיה מקבלים החלטות נבונות עבור הארגון שלהם. 

הבנת ההבדלים בין שינויים שעלולים לפגוע באופן משמעותי בהתקדמות האתר לבין שינויים שיקדמו אותו, והבנת מגמות חיזוי והאופן בו הן ישפיעו על התעבורה העתידית של האתר, הם היבטים חשובים נוספים להצלחת התקשורת בין חברת קידום אתרים לבין בעלי ארגונים.

אפשר לסמוך על חברת קידום אתרים שתעשה את העבודה

יש מאות גורמים שתורמים לדירוג הסופי של אתרים בגוגל, ויתכן שיהיה קשה לקבוע אילו סוגי מגמות גוגל עשויה לשייך למילות המפתח שנבחרו. תפקיד צוות חברת קידום אתרים אינו מסתיים עם כמה שינויים באתר, ומספר קישורים שמפוזרים באינטרנט. 

המומחים צריכים להיות כל הזמן בשליטה על האתרים שהם מקדמים, לחפש כל הזמן מגמות חדשות, ולמצוא שיטות חדשות למקסם את התנועה באתר, כך שקידום אתרים כרוך במודעות לגורמים אלה וביישום השיטות הנכונות. 

קידום אתרים מודרני הוא הרבה יותר ממילות מפתח ותגיות מטא

כשגוגל משנה את ההנחיות, תהליך הקידם אינו יכול להסתמך על אותן פעילויות ישנות לנצח, ולכן יש הרבה גורמים שצוות חברת קידום אתרים חייב לדעת להתמודד איתם, ולהפעיל גוון רחב של מיומנויות. במילים אחרות, מומחים אלו צריכים להבין באופן מלא:

 • למה קישורים חשבים.
 • מה אפשר לעשות בעמוד באתר כדי לסייע לדירוג אינטרנט.
 • מה אפשר לעשות מחוץ לעמוד באתר כדי לדרג אותו באינטרנט.
 • למה תוכן שיווקי חיוני לשיווק מקוון.
 • איך רשתות חברתיות מספקות ערך.
 • האם או מתי כדאי לבחור בשיטת שיווק בתשלום לקליק.
 • איך לנצל מגמות מתפתחות כמו קידום אתרים ביוטיוב.

השגרה היומיומית של מקדמי אתרים כוללת שילוב של כל אחת מהפעילויות האלו, מה שאומר שלמומחים אמיתיים צריכה להיות מיומנות רחבה והם חייבים להיות מוכנים ללמוד תמיד עוד. רוצים לדעת מה עוד תוכלו לקבל משירותי חברת קידום אתרים? זה הזמן להתייעץ עם המומחים.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp